wtorek, 15 marca 2016

pocztówki nr 509 - 512

Kolejny zestaw pocztówek, które przywiozłam z mojej ostatniej podróży do Zakopanego. Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej bardzo mnie urzekło, dlatego postanowiłam kupić kilka pocztówek. Podobało mi się drewniane wykończenie tego kościoła, po prostu dech zapiera, przynajmniej mi. A Wy co myślicie o tym miejscu?

9 komentarzy:

 1. 30 lat żyję na tym świecie i jeszcze nie byłam w Zakopanym. Sanktuarium znam ze zdjęć i tv, wygląda bardzo ładnie, a na pierwszej pocztówce drzewa wokół dodają uroku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gorąco polecam, ja byłam kilka razy i zawsze mi się podobało, a w tym roku zabrałam tam mojego chłopaka, który także nigdy wcześniej nie był w Zakopanem

   Usuń
 2. Nigdy nie byłam w Zakopanem, ale mam nadzieję, ze kiedyś tam dotrę. Ale korki odstraszają mnie i to bardzo :p Piękne pocztówki, ale nie w moim guście ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Zakopanego dotarliśmy przed 9 rano, i na szczęście nie staliśmy w nawet minuty w korku. Gdy wyjeżdżaliśmy (ok godz. 13) ruch był płynny, ale już powoli zaczynało się korkować. Dodatkowo nasz pobyt był od wtorku do soboty, co także chyba było powodem braku korków. Jednym słowem mieliśmy wielkie szczęście :)

   Usuń
 3. Byłam w Zakopcu, jednak w tym sanktuarium akurat nie. Co prawda nie przepadam za religijnymi kartkami, jednak ta pierwsza podoba mi się najbardziej, bo widać to charakterystyczne wykończenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja podobnie jak Kinga, nie przepadam za kartkami religijnymi, ale też pierwsza kartka trafiła w moje gusta :)!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakopane - studnia pocztówek !

  OdpowiedzUsuń
 6. Mimo, że wiele razy byłam w Zakopanem to nie odwiedziłam jeszcze tego Sanktuarium ;<

  OdpowiedzUsuń