piątek, 11 marca 2016

pocztówka nr 508

Na dzisiaj przygotowałam tylko jedną pocztówkę. To rzadkość u mnie na blogu. Wszystko spowodowane tym, że jest to jedyna pocztówka z tego województwa jaką mam w kolekcji. Chodzi o województwo podlaskie. Do niedawna byłam przekonana, że nie mam z tego województwa ani jednej kartki, ale zrobiłam porządki i okazało się, że mam tylko tą jedną. A co przedstawia? Na odwrocie jest napisane:
"POJEZIERZE SUWALSKIE. Jezioro Rospuda. Żaglówki na jeziorze Wigry. Nad jeziorem Wigry. Krajobraz z Cisową Górą."
Pocztówka pochodzi z moich rodzinnych zbiorów, a została wysłana w 1971 roku. Co o niej sądzicie?
7 komentarzy:

 1. Pieczątka jest świetna, a pocztówka zachwyca samym faktem, że ma tyle lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa pocztówka, a i znaczek dobrany tematycznie. W mojej kolekcji polskich pocztówek nie mam żadnej czarno-białej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna pieczątka. A pocztówka ma swój oryginalny klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię stare pocztówki, które sprawiają, ze wracamy do pewnego czasu w przeszłości. Pocztówka bardzo mi się podoba, bo jest inna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć :) Nie wiem czy w bloggerze zmienia się to automatycznie, ale chciałam tylko poinformować, że zmieniłam adres (i nie tylko) bloga na http://miivial.blogspot.com/ :) Dziś tylko wszystkich informuję, ale od jutra zacznę wszystko nadrabiać :) Trzymaj się ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uważam że kartka jest bardzo piękna. Po pierwsze- jeziora to jeden z moich ulubionych tematów, po drugie fakt, że ma tyle lat dodaje jej uroku. Po trzecie-znaczek, który świetnie się z nią komponuje i jeszcze taka ciekawa pieczątka.

  OdpowiedzUsuń