piątek, 11 grudnia 2015

pocztówki nr 312 - 325


Do Wigilii pozostało już tylko 13 dni dlatego postanowiłam umieścić tutaj kilka kartek świątecznych z mojej kolekcji. Są to pocztówki z moich rodzinnych zbiorów, najstarsza pochodzi z 1974 roku i należała do mojej kochanej prababci.  Pocztówki są stare, pożółkłe i nieco zniszczone, ale przecież w tym świątecznym okresie musiałam je pokazać. Mam nadzieję, że Wam się spodobają. Mi najbardziej przypadły do gustu te ze Świętym Mikołajem, bo ostatnimi czasy zakochałam się w takich kartkach :)

5 komentarzy:

 1. Najbardziej podoba mi się pierwsza. Lubię takie świąteczno-zimowe widoczki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne pocztówki, przepiękne! Szczególnie pierwsza mi się spodobała, no i ta, gdzie mikołaj ciągnie choinkę w lesie. A ta wiekowość tych pocztówek dodaje tylko klimatu :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Zadziwiające jak zmieniły się pocztówki Świąteczne przez ostatnie kilkanaście/kilkadziesiąt lat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sporo ładnych pocztówek! Najbardziej urzekła mnie ta pierwsza, bo tak kojarzą mi się święta :) Też mam kilka kartek z dawnych lat z czasów moich dziadków, są one świetną pamiątką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. śniegu nie cierpię, ale święta bez śniegu to nie to samo. Wtedy w ogóle nie czuję magii Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że w tym roku śnieg u nas zagości :)

   Usuń