poniedziałek, 14 grudnia 2015

pocztówki nr 326 - 329

Na dzisiaj przygotowałam pocztówki, które dostałam już w tym roku. Przywędrowały do mnie właśnie z Niemiec i to były pierwsze świąteczne pocztówki w tym roku. 
Ja w tym roku wysłałam całą masę świątecznych kartek, do najbliższej rodziny wysłałam aż 13, a jeszcze sporo swapów się uzbierało. A jak tam u Was przedstawia się sytuacja ze świątecznymi kartkami? Czy także poszaleliście tak jak ja?

Na koniec chciałam Was wszystkich prosić o małe wsparcie. Syn mojej koleżanki wymaga poważnej operacji, a niestety nasza polska służba zdrowia jest bezsilna. Możliwa jest operacja na terenie Niemiec, ale na to niestety potrzeba sporo kasy. Może ktoś miałby ochotę pomóc? Więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie: https://www.siepomaga.pl/serduszko-franka


Na koniec przepiękna koperta, w której przyszły te wszystkie pocztówki. Znaczek z bałwankiem na punkcie, którego oszalałam. Czy Wam także się podoba?
 


6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, liczy się każde wsparcie, no i oczywiście czas

   Usuń
 2. Piękne pocztówki, coraz bardziej czuć klimat świąteczny, a ten znaczek cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza kartka podoba mi się najbardziej! :) Ja zamierzam moje Świąteczne kartki wysłać pod koniec tygodnia i mam nadzieję, że dotrą do adresatów! Choć pewnie z moim szczęściem to dojdą już w 2016 :D
  Na stronkę już zaglądam i mam nadzieję, że uda się jakoś pomóc :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne są te kartki, szczególnie bałwankowe ;)
  Moje świąteczne pocztówki dziś ruszą w świat, ale zdecydowanie mniej wysyłam niż Ty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam zamiar wysłać jutro, bo niestety wciąż z tym zwlekałam i teraz się coś wyrobić nie mogę. Pocztówki urocze, choć chyba ostatnia podoba mi się najbardziej. ;)

  OdpowiedzUsuń