poniedziałek, 7 grudnia 2015

pocztówka nr 307

Dzisiaj chciałam zaprezentować kolejną pocztówkę akwarelową, tym razem latarnia w Rozewiu. Chętnie zwiedziłabym wszystkie latarnie morskie. Lecz wybrzeże Bałtyku nie jest miejscem, do którego mam okazję jakoś często zaglądać. Mieszkam praktycznie na drugim krańcu Polski, więc perspektywa jakichś 700 km w samochodzie jakoś nie sprzyja planowaniu podróży w te rejony, ale kto wie? Może kiedyś nadejdzie czas na podróż zatytułowaną "Polskie latarnie". Nie wiadomo, co przyniesie przyszłość :)


24.06.2015

9 komentarzy:

 1. Ale się tu niebiesko zrobiło :D Kartka ciekawa i jak już mówiłam lubię tego typu kartki :) Znaczek również jeden z moich ulubionych (w końcu udało mi się oglądnąć Frozen! :D)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyżby wersja strony nieco bardziej zimowa ;) Lubię pocztówki z tej serii. Ja choć z Warmii mam nieco bliżej, to również bardzo rzadko jestem nad morzem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. postanowiłam coś zmienić, bo ostatni wygląd nie do końca mi odpowiadał, a że niebieski był zawsze moim ulubionym kolorem to postanowiłam to wykorzystać. Mam nadzieję, że taka zmiana się spodoba.

   Usuń
 3. Ja jednak wolę typowo turystyczne pocztówki, chociaż w swoich zbiorach mam tez kilka akwarelek. Jeszcze żadnej latarni nie widziałem z bliska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja miałam okazję zobaczyć tylko "latarnię" w Sopocie, ale oficjalnie to nie jest latarnia tylko obiekt nawigacyjny, lecz to zawsze coś :)

   Usuń
 4. Ooo zmieniłaś wygląd bloga - bardzo mi się podoba ten niebieski kolor, bo w sumie bordowy i niebieski (choć ten drugi nie wiedzieć czemu) kojarzą mi się z okresem świątecznym :)
  Nie zbieram akwarelek, ale na taką podróż po polskich latarniach bym się chętnie wybrała, bo zawsze chciałam do jakieś wejść i przyjrzeć się temu jak ona działa. Ale w sumie nie było okazji jeszcze...

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę zmiany na blogu. Lubię bardzo niebieski wiec mi się podoba :)
  Akwarelka jak zawsze cudna. Miałam okazję być przy tej latarni, ale na jej szczycie niestety nie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pocztówka piękna i znaczek świetny z Krainy Lodu

  OdpowiedzUsuń