niedziela, 18 października 2015

pocztówki nr 225 - 236

Witam Was wszystkich bardzo gorąco po mojej dłuższej nieobecności. Ostatnio pogoda mnie tak dobijała, że już nie miałam, ani chęci, ani siły na bloga. Wieczorami wolałam otulić się szczelnie kocem i poczytać. Ale dzisiejszy dzień skłonił mnie, aby coś napisać. Chciałam Wam dzisiaj pokazać moje pocztówki z Tunezji, które w wakacje kupiłam w pobliskim antykwariacie. Bo czyż to miejsce nie jest idealne, aby poprawić sobie humor po ponurych i deszczowych dniach codziennych? Co prawda dzisiaj nie pada, ale i tak ten dzień nie jest zbyt udany,. Musiałam wstać o 3 nad ranem, bo obiecałam kuzynowi, że odwiozę go na lotnisko. Więc spałam tylko cztery godziny i w dodatku byłam dzisiaj w pracy. Dobrze, że chociaż lubię swoją pracę :)
Więc zostawiam Was z pocztówkami i mam nadzieję, że i Wam poprawią one humor tak jak mi :)6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe i ładne pocztówki. Najbardziej podoba mi się ta z chłopcem siedzącym na osiołku. A 6 kartkę licząc od góry też mam. Tylko moja ma jeszcze nazwę kraju na dole :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne pocztówki! Nie wiem czemu, ale bardzo lubię wielbłądy! Cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię wielbłądy, więc wszystkie kartki z nimi przypadły mi do gustu. Najbardziej urzekła mnie jednak ta kartka z chłopcem na osiołku. I ta z mężczyzną trzymającym skorpiony?! Jejku... brrr! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A dla mnie najlepsza jest ostatnia! :) Może to przez mój kierunek studiów? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne ! Jak dobrze, że już za jakiś czas będę mieszkać blisko antykwariatów, będę mogła rozejrzeć się za ciekawymi pocztówkami :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne ! Jak dobrze, że już za jakiś czas będę mieszkać blisko antykwariatów, będę mogła rozejrzeć się za ciekawymi pocztówkami :D

  OdpowiedzUsuń