czwartek, 8 października 2015

pocztówka nr 224

Pocztówka przedstawia tancerkę na jakimś tradycyjnym święcie, ale jakim? Tego już nie wiem, bo na pocztówce nie ma już więcej informacji. To moja pierwsza pocztówka, która przywędrowała do mnie z Algierii, więc bardzo mnie cieszy, w szczególności, że lubię kartki, na których są tradycyjne stroje danego kraju. Co sądzicie o tej pocztówce?


16.06.2015

5 komentarzy:

 1. Mnie pocztówka się podoba, bo także lubię kartki z lokalnymi ludźmi i ich zwyczajami, zajęciami, a ta niewątpliwie coś takiego pokazuje. Ja mam kilka kartek z tego kraju, ale żadnej ze znaczkiem, bo wszystkie dotarły w kopercie jednej. Gratuluję nowego kraju :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. akurat tak jakoś udało mi się umówić na wymianę, chyba nawet na facebooku, cenna zdobycz, przynajmniej dla mnie, bo jakoś mam mało kartek z Afryki

   Usuń
 2. Pocztówka jest niewątpliwie interesująca, chociaż współczuję tej kobiecie. Taki strój musi być bardzo niewygodny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie mam żadnej pocztówki z Algierii tak więc Twoja jest z pewnością cenną zdobyczą ;) Ja również lubię kartki z tradycyjnymi storjami, tańcami, coś co pokazuje nam inną kulturę. A strój myślę, że wcale nie jest niewygodny. Jest inny niż te które nosimy w Polsce, ale ma swój urok.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie mam żadnej pocztówki z Algierii tak więc Twoja jest z pewnością cenną zdobyczą ;) Ja również lubię kartki z tradycyjnymi storjami, tańcami, coś co pokazuje nam inną kulturę. A strój myślę, że wcale nie jest niewygodny. Jest inny niż te które nosimy w Polsce, ale ma swój urok.

  OdpowiedzUsuń