poniedziałek, 20 czerwca 2016

pocztówki nr 642 - 645

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam jakie wspaniałe pocztówki przywędrowały do mnie w ostatnim czasie z Opola. Dostałam je od Wojciecha, któremu pragnę bardzo serdecznie podziękować za piękne kartki. Mi podobają się wszystkie, a Wam?
To pierwsza przesyłka, którą dostałam za pośrednictwem InPostu i w sumie jestem zadowolona z ich usług, przesyłka kosztowała 1,90 zł, a wędrowała do mnie chyba trzy dni. Przesyła do Wojtka, wysłana także w ten sam sposób, doszła w podobnym czasie. Zastanawiam się, czy nie przerzucić się bardziej na tą firmę, w szczególności, jeśli chodzi o wysyłanie kopert. Kusi mnie także, aby wypróbować przesyłkę za 1,40 zł. Bo cena jest kusząca, w porównaniu do pp. Zwłaszcza, że poczta mnie porządnie wkurza.
Jakie są Wasze doświadczenia jeśli chodzi o InPost? Bardzo mnie ciekawi ta forma wysyłek. Dlatego proszę podzielcie się ze mną swoją opinią.4 komentarze:

 1. Piękne pocztówki zwłaszcza druga. A znaczek z Reksiem- moją ulubioną bajką jest uroczy

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny znaczek, a pocztówki wszystkie mi się podobają. Co do In Postu, to jeszcze nie próbowałam, ciągle mam cykora i korzystam z PP. Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście nie wysyłałam pocztówek InPostem, ale kilka dostałam. Nigdy jeszcze pocztówka nie zaginęła, a korzystając z Poczty Polskiej czasami to się zdarza. Druga kartka chyba najbardziej przypadła mi do gustu. Ale i tak najlepszy jest znaczek z Reksiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pocztówka nr 2 jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń