środa, 18 maja 2016

pocztówka nr 621

Witam, jak tam mija Wam maj? Ja zaczęłam go od aktywnej majówki i wszystko byłoby wspaniale, gdyby pogoda się nie zepsuła. A tak jest zimno i deszczowo, a ja po prostu zamarzam. Nawet nie wiem jak się teraz ubierać, trochę dziwnie wyglądałabym, w zimowym płaszczu, ale właśnie na takie okrycie mam ochotę. Mam nadzieję, że  pogoda szybko się poprawi, inaczej zamarznę.
No, ale przejdźmy do najważniejszego, czyli pocztówki. Dostałam ją od Ani, której dziękuję z całego serca. Marzy mi się wycieczka na te wyspy i w ogóle taka objazdówka po wybrzeżu, ale jakoś mi nie po drodze w te okolice. Może uda się coś zorganizować w przyszłym roku... Zobaczymy...
Pocztówka pochodzi z wymiany związanej z 29 lutego, taka data jest na stemplu. Wysłałam wtedy ze 30 pocztówek, bo miałam sporo znaczków i chciałam je wykorzystać przed podwyżkami.
Jak podoba Wam się pocztówka? Czy byliście na którejś z tych wysp? Jak wrażenia?5 komentarzy:

 1. Ja do Wolina miałam w planie pojechać dwa lata temu na Festiwal Słowian i Wikingów, ale ostatecznie wyjazd nie wypalił, bo coś ważnego nam wypadło w tym terminie. Ale może w tym roku się tam wybierzemy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna Kartka, była tam z okazji zielonej szkoły więc to było dawno i coś mi tam świta, ale za dużo nie pamiętam niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w kwietniu wraz z mężem zrobiliśmy sobie wycieczkę po naszym wybrzeżu ;-) i bardzo miło ją wspominam,pogoda dopisała ;) no i przywiozłam masę pocztówek ;)

  P.S- Zapraszam do siebie na konkurs ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna pocztówka, lubię mapki na kartach pocztowych. Byłem na obu wyspach, w Świnoujściu. Przez Wolin podróżowałem pociągiem, więc tę wyspę mogłem poznać lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię mapki, a ta jest świetna! Niestety ta część Polski jest przeze mnie nadal nie odkryta, więc chciałabym tam kiedyś pojechać :) maj minął baaardzo szybko,aż za szybko...

  OdpowiedzUsuń