wtorek, 19 kwietnia 2016

pocztówki nr 588 - 593

Uwielbiam wszelakie pocztówki z motywem folkloru. Pierwszą dostałam od Moniki, której bardzo dziękuję za wymianę i piękne znaczki, drugą przywiózł mi mój chłopak ze szkolenia z Warszawy, a cztery następne kupiłam na wycieczce w Krakowie. Muszę koniecznie poszukać ich w swoim mieście, bo ubolewam nad tym, że nie mogę ich nikomu wysyłać. Ale zaraz wyruszam na małą wycieczkę rowerową, muszę kupić kilka pocztówek, więc zobqaczymy co uda mi się znaleźć. Życzcie mi powodzenia :)
Jak Wam się podobają te pocztówki?







6 komentarzy:

 1. Piękne! Ja tę pierwszą kupiłam, żeby komuś wysłać i... nie mogę się z nią rozstać! ;)Ola

  OdpowiedzUsuń
 2. Również lubię pocztówki z folklorystycznymi motywami. Chyba wszystkie oprócz pierwszej widziałam w jakimś internetowym sklepie pocztówkowym, tylko nie pamiętam w którym, na pewno nie w postallove, postrabbit i postcardshop.

  OdpowiedzUsuń
 3. Również lubię pocztówki z motywem folkloru i także mam ich trochę w swojej kolekcji, część z nich wysłałam w świat. Najbardziej lubię tę pierwszą, mam do niej słabość i ubolewam, że nie ma innych tego typu wzorów z napisem właśnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. też mam już kilka takich folklorystycznych pocztówek w swojej kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi najbardziej podoba się ta pierwsza, bo dość często się za nią wymieniałam :) Obcokrajowcy bardzo ją widocznie polubili! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. również lubię kartki z motywami folklorystycznymi i kilka mam w swojej kolekcji, chociaż większość leci zwykle za granicę. z przedstawionych przez Ciebie jestem zakochana w drugim wzorze :)

  OdpowiedzUsuń