czwartek, 21 stycznia 2016

pocztówki nr 465 - 471

Dzisiaj coś dla miłośników Harry'ego Pottera. Ja jestem wielką fanką zarówno książek jak i filmów. Jednak zdecydowanie wolę książki :) Czytałam je kilka razy, za każdym razem odkrywając coś nowego. Dlatego bardzo usilnie szukałam pocztówek w tej tematyce. Każdą wyczekiwałam z utęsknieniem, a najwięcej kartek (bo aż 5 z 7 jakie posiadam) udało mi się dostać dzięki wymianom bożonarodzeniowym. Okazało się, że pocztówki świąteczne, które w tym roku kupiłam, cieszyły się dużym zainteresowaniem i właśnie dzięki nim udało jestem szczęśliwą posiadaczką tych wspaniałych pocztówek.
Jaki jest Wasz stosunek do Harry'ego? Czy czytaliście książki czy tylko oglądaliście film? Czy zbieracie tego typu pocztówki? A może ktoś z Was ma jakąś na wymianę? Chętnie powiększyłabym swoją kolekcję :)


  
 

 

8 komentarzy:

 1. Lubię, czytałam i oglądałam, ale zdecydowanie wolę książki. Byłam w 3 klasie gimnazjum, gdy udało mi się pożyczyć od koleżanki pierwszy tom i zakochałam się w tych magicznych przygodach. W swojej kolekcji mam jedną pocztówkę, którą dostałam jako off z PC, ale nie podoba mi się wogóle. Jest z tej serii co Twoja ze Zgredkiem, ale pokazuje Rona lecącego samochodem - pocztówka ma brzydkie i niewyraźne kolory. Szkoda. Najbardziej z Twoich kartek podobają mi się nr 1,2 i 5.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za Harrym nie przepadam jakoś specjalnie, ale same pocztówki są świetną pamiątką dla jego fana :)! No a znaczki są super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry! Uwielbiam! :D Świetne pocztówki, chyba też się zaczaję na jakiejś o tej tematyce. Najchętniej przygarnęłabym taką z Draconem. :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja zdecydowanie chciałabym mieć jeszcze w swojej kolekcji pocztówkę z Dumbledorem.

   Usuń
 4. Oczywiście uwielbiam HP - zarówno książki jak i filmy, choć książki bardziej (jak to zwykle bywa :D). Pamiętam, że po premierze ostatniej części za granicą tak bardzo chciałam ją przeczytać, że ściągnęłam z jakiegoś forum fanowskie tłumaczenie całej książki (duże przed premierą w Polsce), wydrukowałam i czytałam :D
  Kartki z HP też jakieś mam, choć nie tak dużo jak Ty i nie takie ładne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. według mnie mam za mało pocztówek o tej tematyce

   Usuń
 5. Uwielbiam Harrego i oglądać, i czytać. Do filmów wielokrotnie wracam, książki przeczytałam wszystkie, ale wróciłam do dwóch pierwszych, które pożyczył mi znajomy. Muszę sprawić sobie kiedyś własne egzemplarze :)
  Pocztówki świetne, i znaczki również. Nie zbieram jednak filmowych kartek, dlatego nie mam ich w swoim pudełku. Widziałam tylko kilka na PC. Ale tak żeby na wymianę, to chyba raczej rzadko je widuję...

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądałam tylko filmy! Do książek raczej nie sięgnę. Bardzo lubię filmowe kartki, mam ich sporo :D

  OdpowiedzUsuń