środa, 20 stycznia 2016

pocztówka nr 464

Dawno już nie prezentowałam tylko jednej pocztówki. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam pocztówkę, która przywędrowała do mnie z Indonezji za pośrednictwem PU. Kartka została wysłana z miasta Medan, położonego na wyspie Sumatra. Jest to stolica prowincji Sumatra Północna. Oficjalna data założenia miasta to 1.07.1590.
Czas podróży: 16 dni


7.07.2015

7 komentarzy:

 1. No własnie, aż się zdziwiłam widząc tylko jeden nr w tytule, już się przyzwyczaiłam, że zaskakujesz kilkoma na raz, a tu Ci niespodzianka :) Ładna pocztówka i ciekawe znaczki, szczególnie ten z czaszką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to wyjątkowa sytuacja i raczej szybko się nie powtórzy :) ponieważ wolę prezentować kilka pocztówek na raz

   Usuń
 2. Zarówno kartka jak i znaczki są cudne! Szczególnie te dwa po prawej stronie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kartka! Nie dawno też dostałam z Indonezji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam już tę pocztówkę i muszę przyznać, że nawet ją lubię, gdyż widok i chatka są świetne i super byłoby móc w niej zamieszkać na jakiś czas :)
  Też mnie zdziwiła ta jedna pocztówka! Miłe zaskoczenie. W sumie na Waszych blogach lubię oglądać i jedną kartkę w poście, i kilka. Ale na swoim blogu zazwyczaj wolę publikować pojedynczo, choć zdarzają się też posty, w których jest po kilka kartek ze sobą w jakiś sposób powiązanych. Choć na przykład różnych krajów w jednym poście nie potrafię pomieszać i do tej pory chyba tylko raz się tak pojawiło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa pocztówka, jak malowana. :) Sama z chęcią bym taką przygarnęła, choć to nie jest mój ulubiony typ kartek. Zdecydowanie wolę te przedstawiające starówki miast, takie małe zboczenie. :p Bardzo mi się natomiast podobają znaczki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale śliczna karteczka! Zakochałam się od pierwszego wejrzenia.

  OdpowiedzUsuń