piątek, 8 stycznia 2016

pocztówki nr 437 - 439

Chciałabym jeszcze raz Was prosić o małe wsparcie. O Franku już pisałam, a wszystkich, którzy  jeszcze o nim nie słyszeli zachęcam do odwiedzenia tej strony. Do zebrania zostało już niecałe 30 % kwoty, która jest potrzebna na operację. Dajmy temu maluchowi szansę życia normalnie. :)

Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam pocztówki z mojej drugiej ulubionej bajki (pierwsza to oczywiście Muminki, o tym także już pisałam) Smerfy. Do tej pory chętnie oglądam odcinki tej cudownej bajki o niebieskich stworkach. Nadal mnie śmieszy i pochłania mnie bez reszty :) Nawet w święta udało mi się obejrzeć kilka odcinków.

Jakie są Wasze ulubione bajki? Moje już znacie, teraz proszę abyście Wy zdradzili mi trochę o sobie?
6 komentarzy:

 1. Jak byłam mała to uwielbiałam oglądać Smerfy! I jest to jedna z moich ulubionych bajek! :D Lubiłam też oglądać Franklina, Muminki, kapitana Tsubase, pamiętam że jeszcze coś z pociągiem było i z delfinem (nie przypomnę sobie tytułów), pewnie było jeszcze parę innych, ale te pierwsze przyszły mi do głowy :D Teraz głównie się to wszystko zmieniło w kierunku anime :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bolek i Lolek oczywiscie, Gumisie i Czarodziejka z księżyca :D Niestety nie mam jeszcze żadnej pocztówki z jakiejkolwiek bajki. Oj wróć, mam jedną muminkową, zapomniała bym :P Smerfy również lubilam, jaki wiele innych, które oglądałam w dzieciństwie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muminki, Smerfy, Gumisie :) Właśnie zapytałam rodziców jakie lubiłam i powiedzieli, że uwielbiałam też 101 Dalmatyńczyków i Króla Lwa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja to wszystkie bajki kocham. Tak najbardziej z dzieciństwa pamiętam właśnie tak jak Kinga: Smerfy, Muminki, Gumisie, ale również Pokemony, Beyblade, Miś Uszatek i tak mogłabym wymieniać :D Chodź Kubuś puchatek był moim numerem jeden! Nawet ubierali mnie na żółto :P

  Mam taką samą pocztówkę http://swiatpocztoweklenki.blogspot.com/2015/07/smerfy.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Też lubię Smerfy, Reksia, Bolka i Lolka, Kubusia Puchatka i oczywiście Wilka i zająca. Natomiast nie przepadałam za Gumisiami i Muminkami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ktoś widział kiedyś pocztówkę z Gumisiami? To także jedna z moich ulubionych bajek, ale nigdy nie widziałam z nimi pocztówki

  OdpowiedzUsuń