wtorek, 5 stycznia 2016

pocztówki nr 417 - 430

Dzisiejsze pocztówki dostałam od chłopaka. Kupił je dla mnie w pobliskim ciuchlandzie. Uwierzycie? Ja byłam bardzo zaskoczona, gdy mi je pokazał. Nie sądziłam, że w ciuchu można kupić pocztówki. Czy Wam kiedyś także udało się kupić kartki w takim nietypowym miejscu? Szkoda tylko, że nie było ich więcej. Bo cena naprawdę kusząca, po 10 groszy za sztukę. Czy ktoś mógłby przejść obok nich obojętnie? Wszystkie są świetne, ale najbardziej podobają mi się te ze słoniami w końcu uwielbiam pocztówki ze zwierzętami. Chociaż ta z zaproszeniem na kolację jest oryginalna i bardzo chętnie znalazłabym taką w skrzynce na listy. Bo przecież takie zaproszenie byłoby bardzo romantyczne.
5 komentarzy:

 1. Nigdy nie spodziewałabym się tego, że w takim miejscu znajdę pocztówki. Mnie podoba się jedynie ta z zaproszeniem na kolację, ale skusiłabym się jeszcze na kilka innych, bo przecież komuś innemu mogłyby się podobać, więc na wymianę jak znalazł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pocztówka z zaproszeniem ciekawa, a najładniejsze 2 ostatnie z kwiatkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi podoba się ta pierwsza najbardziej! Nigdy bym na to nie wpadła, ze w takim miejscu można kupić pocztówki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. faktycznie miejsce zakupu pocztówek bardzo nietypowe, ale to oznacza, że wszędzie trzeba mieć oczy szeroko otwarte, bo nie wiadomo kiedy nadarzy się okazja, aby powiększyć swoją kolekcję pocztówek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlatego uwielbiam SH, bo możmna czasami znaleźć nie tylko świetne ubrania w dobrych cenach hehe :P
  Mnie uraczyły dwie ostatnie pocztówki :P

  http://mswildheadspostcards.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń