piątek, 25 grudnia 2015

pocztówki nr 404 - 408

Jak tam mijają Wam święta. Macie jeszcze siłę na cokolwiek? Czy wielkie obżarstwo pochłonęło Was bez reszty?

Pierwszą pocztówkę dostałam od moich dwóch siostrzeńców. Jest to piękna i rozkładana kartka.


Ta z kolei pochodzi z wymiany przez fb. Gdy tylko ją ujrzałam wiedziałam, że muszę mieć ją w swojej kolekcji. Uwielbiam kartki z Mikołajem, ale o tym już Wam chyba wspominałam :)Tą wygrałam w szybkim konkursie u Natalii, przedstawia ona jarmark bożonarodzeniowy w Wiedniu. Znaczek szczególnie mi się podoba, tym bardziej, że z Austrii to dopiero moja druga kartka. Także bardzo Ci za nią dziękuję Natalio:)Nie mogłam się oprzeć przed wysłaniem kartki do mojego chłopaka przez photofancy.pl. Czyż ten obrazek nie jest cudowny?Ta kartka przywędrowała do mnie dzięki zabawie "Pocztówkowe Elfy" zorganizowanej przez Magdę i Darię. Bardzo spodobała mi się ta wymiana, dlatego bez wahania się zgłosiłam. I nie żałuję tej decyzji :)3 komentarze:

 1. Piękne, świąteczne kartki. Najbardziej urzekł mnie Wiedeń! Ta kartka jest idealna :) również ta wysłana przez Photo Fancy jest bardzo ładna, choć nie do końca lubię kartki z tej strony.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też Wiedeń się podoba. No i kartka od siostrzeńcow :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że kartka i znaczek Ci się spodobały! :) Musisz odwiedzić to miejsce z pocztówki, bo jest niesamowite! :) Już niedługo wszystkie te budki i alejki zamienią się w wielkie lodowisko! Jeszcze w tym okresie tam nie byłam, ale mam nadzieję, że w tym roku mi się to uda~ :)
  Kartka z photofancy wygląda świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń