poniedziałek, 24 sierpnia 2015

pocztówki nr 68 - 87

Dzisiaj chciałabym wam zaprezentować pocztówki z Rzymu. W tym mieście nigdy jeszcze nie byłam, we Włoszech w sumie także. A jak do mnie trafiły te pocztówki. Jak dla mnie to bardzo ciekawa historia :)
Przeglądałam ogłoszenia na olx.pl i zobaczyłam, że ktoś chce oddać pocztówki za darmo. Niestety na odbiór osobisty było za daleko, więc napisałam z pytaniem, czy przesyłka wchodzi w grę. Po kilku dniach dostałam odpowiedź, że cena przesyłki to dwa złote i pani przesłała także dane do przelewu. Postanowiłam zaryzykować i tak oto w mojej kolekcji znalazło się 20 zupełnie nowych i nie zniszczonych pocztówek z Rzymu. Moja radość była przeogromna.  Miałam mega farta. :)
6.05.2015

8 komentarzy:

 1. Jednym słowem udało Ci się ;-)
  Ja we Włoszech byłam dwa razy, polecam ;) a te pocztówki w swojej kolekcji też mam ;) kupiałam będąc we Włoszech koszt takiego pakietu bardzo śmieszny ;P bo 20 pocztówek 1 Euro ;) więc warto ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pocztówki i niezła okazja! W Rzymie nie byłem, ale mam pocztówki z tego miasta od moich penpalek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się najbardziej podobają multi i ta ze schodami hiszpańskimi. Jak widać nawet na olx można trafić na pocztówkową ofertę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. rzeczywiście, świetna historia a i kolekcja przepiękna.
  we Włoszech byłam, chociaż nie w Rzymie, i z chęcią bym tam jeszcze wróciła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna okazja Ci się trafiła! Piękne są te kartki :) Rzym to miasto które bardzo chciałabym odwiedzić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Włochy to najpiękniejszy kraj, jaki odwiedziłam! A Rzym m się bardzo podobał. :) Takie pocztówki, jak Ty kupiłaś (za grosze!) sprzedawali pod Koloseum, chyba 20 sztuk za jedno euro, więc też okazja. ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie trafiłaś z tymi kartkami :) Pocztówka nr 4 podoba mi się najbardziej :)
  We Włoszech byłam, ale tylko dzień i tylko w parku rozrywki (gardaland), więc jeszcze wszystko przede mną! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się większość tych pocztówek, szczególnie schody hiszpańskie, fontanna, widoki z góry. Mam chyba dwie albo trzy kartki z tej serii, a Tobie udało się kupić od razu tyle, świetna sprawa :)
  Nie byłam nigdy we Włoszech, ale chętnie przejechałabym cały ten kraj!

  OdpowiedzUsuń