wtorek, 25 października 2016

pocztówki nr 666 - 672

Witam, dawno mnie tu nie było i mam ogromne zaległości w Waszych blogach. Mam nadzieję, że uda mi się to jakoś niedługo nadrobić. Na razie postanowiłam zacząć od pokazania kilku pocztówek.
Pocztówki kupiłam podczas wycieczki do Magicznych Ogrodów. Miejsce to znajduje się ok 60 km od Lublina, więc nie miałam zbyt daleko. Wybrałam się tam jakoś w lipcu z siostrą i jej dwójką dzieci. Miejsce idealne na wypad z dziećmi, ale i dorośli świetnie się bawią. Jest tam zamek, pole ogromnych marchewek, można popływać tratwą, są różna bajkowe stwory (mi najbardziej podobały się Mordole), świetne place zabaw, oraz tunele podziemne. Mimo, że spędziliśmy tam kilka godzin, to nie udało nam się zaliczyć wszystkich atrakcji. Ma pewno w przyszłe wakacje także się tam wybierzemy. Bilet rodzinny (w naszym wypadku trzy osoby dorosłe oraz dwójka dzieciaków: dwulatek i trzylatek) kosztował 69 zł. Brak ograniczeń czasowych oraz wszystkie atrakcje na terenie ogrodów w cenie. Myślę, że cena wcale nie jest wygórowana.

Jak Wam się podobają pocztówki?
 Jak Wam się podoba to miejsce?

3 komentarze:

  1. Interesujące wzory tych pocztówek i choć nie widzę nic dla siebie, to i tak jest to ciekawa pamiątka z wizyty w tym miejscu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kartki są naprawdę magiczne. Najbardziej do gustu przypadła mi 2, 4 i 5. To musi być bardzo ciekawe miejsce, które warto odwiedzić :)

    OdpowiedzUsuń