sobota, 16 lipca 2016

pocztówki nr 653 - 664

Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Wszystko spowodowane tym, że byłam na urlopie. Myślałam, że jakoś w tym czasie uda mi się coś napisać, niestety w ogóle nie miałam na to czasu. Spędziłam cudowny tydzień nad naszym polskim morzem (uwierzycie że byłam tam pierwszy raz w lecie?) oraz tydzień u rodziców. Ale nie o tym chciałam dzisiaj mówić.
Na dzisiaj przygotowałam pocztówki z Poleskiego Parku Narodowego, który znajduje się przecież blisko mnie. Wybrałam się tam na spacer ścieżką przyrodniczą "Spławy". Ścieżka ta przeznaczona jest do turystyki pieszej i liczy 4 km długości. Mieliśmy ogromnego pecha, ponieważ się rozpadało, gdy byliśmy na ścieżce. Strasznie zmokłam i zjadły mnie komary oraz bąki, ale i tak spacer zaliczam do udanych :) Oczywiście kupiłam pocztówki, których cena bardzo zachęcała (tylko 50 gr za sztukę). Jak Wam się podobają? Lubicie wycieczki w takie miejsca?


4 komentarze:

 1. Przepiękne są te pocztówki! Zdaje mi się, że gdzieś mam dwie z tej serii, dostałam kiedyś podczas jednej z wymian :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeważnie, gdy widzę pocztówki z jakiegoś Parku Narodowego, to nie przypadają mi do gustu, ale te są świetne. Najbardziej urzekło mnie to stado stojących żurawi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo piękne pocztówki! Czwarta pocztówka moim zdaniem najlepsza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne pocztówki! uwielbiam kartki z białymi ramkami. najbardziej podoba mi się pierwsza kartka i ta z zachodem słońca, bo za pocztówkami ze zwierzętami jakoś nie szaleję. :D chociaż mam trochę takich w mojej kolekcji.
  50 groszy za kartkę to naprawdę dobra cena!
  ugryzienie bąka? :O jejku! to brzmi groźnie. mam nadzieję, że wszystko ok.
  zapraszam do udziału w konkursie na moim blogu!

  OdpowiedzUsuń