poniedziałek, 11 kwietnia 2016

pocztówki nr 565 - 576

Dzisiaj chciałam Wam pokazać moją kolekcję europejskich GF. Nie jest ona jakoś szczególnie duża, ale mnie i tak cieszy. Zbieram ją tak, od czasu do czasu, gdy coś się trafi. Nie kładę jakoś na nią nacisku. Ale miło by było, gdyby ciągle się powiększała :) Niestety przez podwyżki cen na poczcie nie wysyłam teraz dużo. Lecz nic nie poradzimy na to, że poczta ma monopol na przesyłki zagraniczne.
9 komentarzy:

 1. według mnie kolekcja jest całkiem spora, ja do tej pory nie mam żadnej GF w swojej kolekcji, poza jedną Rumunią domowej roboty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo mi się te kartki podobają, ja niestety nie mam ani jednej z tej serii..

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja posiadam dwie GF Finlandię i Izrael, nim się rozkręciłam ze zbieraniem tej kolekcji, to podnieśli ceny na poczcie i teraz nie ma jak poszaleć :/ Każda pocztówka wyjatkowa z pięknym widokiem i do tego wiele pięknych znaczków. Gdybym miała wybierać to tak widzę swoją trójkę: Finlandia, Słowenia i UK, a Luksemburski znaczek z sową skradł moje serce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym zebrać wszystkie karteczki z tej serii, na razie mam dwie - z Luxemburga i z Włoch.
  Co do znaczków - Czechy mają je bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z kartek, które pokazałaś mam wszystkie :) Choć dalej brakuje mi ich jeszcze sporo :( Bardzo spodobały mi się znaczki z Estonii i Luxemburgu! :D Są śliczne! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oooo, całkiem pokaźna kolekcja! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oooo, całkiem pokaźna kolekcja! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jejku, ale masz fajną kolekcję GF :)! No i muszę przyznać, że prawie wszystkie znaczki bardzo mi się spodobały. Może poza UK, bo to taki standard, przynajmniej dla mnie :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla mnie także, chociaż mam także jeden znaczek w swojej kolekcji całkiem inny, tematyka świąt Bożego Narodzenia :)

   Usuń