czwartek, 14 stycznia 2016

pocztówki nr 451 - 459

Pocztówki, które prezentuję dzisiaj, przywiozłam ze swojej wyprawy do Warszawy. :) Wybrałam się tam typowo w celach turystycznych. Spacerując właśnie po tym mieście, natknęliśmy się (przyznam, że dość przypadkowo) na Centrum Kultury Ambasady Republiki Korei. Centrum to powstało w Warszawie w 2010 roku po to, aby wzmocnić przyjazne relacje między Polską a Koreą. Bez wahania postanowiliśmy zobaczyć, co oferuje to centrum. Było tam sporo eksponatów związanych z życiem codziennym i kulturą. Można także było posłuchać muzyki koreańskiej lub zajrzeć do biblioteki. Przyznam szczerze, że całkiem ciekawe miejsce. Gdyby ktoś miał okazję odwiedzić, zdecydowanie polecam :) Wejście tam było całkowicie bezpłatne, należało tylko zostawić dokument tożsamości na portierni i wtedy dostawało się identyfikator, z którym już można było wejść i podziwiać co oferuje to centrum.

Czy kiedyś mieliście okazję odwiedzić to miejsce? Jak Wam się podobało? 7 komentarzy:

 1. Będąc w Warszawie niestety nie zwiedziłam tego miejsca, a wydaje się być świetne. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym je odwiedziła i nabyła kilka ładnych pocztówek. 1, 7 i 9 bardzo przypadły mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne pocztówki! Może kiedyś pojadę do Warszawy i zajrzę do tego Centrum, bo wydaje się być bardzo ciekawe. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Widać nie trzeba daleko jechać, aby poczuć się jak w Korei! Super pocztówki! Siódma najbardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam coś o tym miejscu, ale raczej nie ciągnie mnie tam. No, chyba, że po pocztówki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie byłam nigdy w Warszawie, ale jak kiedyś mi się uda pojechać do stolicy to koniecznie zahaczę o ten punkt, nawet tylko po to żeby kupić takie pocztówki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam o tym miejscu i jest ono na mojej warszawskiej liście podróżniczej :) Nie wiedziałam jednak, że mają tam pocztówki!

  OdpowiedzUsuń