niedziela, 20 grudnia 2015

pocztówki nr 360 - 364

Dzisiaj kilka pocztówek z pakietu 30 kartek, które kupiłam na tegoroczne święta w Chinach na jednej ze stron internetowych. Pocztówki są świetne i prawie wszystkie z 30, które składały się na zestaw udało mi się wysłać. Głównie to powędrowały do rodzinki. A te z kolei postanowiłam, że wzbogacą moją kolekcję. Ostatnia z tych które tu widzicie to gratis :) Taki miły prezent świąteczny :)
Co o nich sądzicie? Czy także zdarza Wam się zamawiać pocztówki w Chinach? Przyznam się szczerze, że to był mój pierwszy taki zakup. I jestem z niego bardzo zadowolona. Pocztówki były śliczne i bardzo dobrej jakości. Za 30 kartek zapłaciłam niecałe 18 zł. Tylko czekałam na nie ponad miesiąc. I już myślałam, że gdzieś się po drodze zgubiły, ale na szczęście zdążyły przed świętami :)3 komentarze:

  1. Pierwsza podoba mi się najbardziej i jest bardzo pozytywna! Ja czasami zamawiam coś na Aliexpress i już jestem przygotowana na wieczne czekanie :D Też tam je kupowałaś? Jeśli tak czy mogłabyś wysłać mi link? :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję udanego zakupu :-) Nie zdarzyło mi się zamawiać pocztówek w Chinach i chyba nie zdarzy, bo nie mam za bardzo cierpliwości, żeby tyle czekać. Jakoś tak najbardziej urzekła mnie właśnie ta ostatnia pocztówka. Chyba z powodu widniejących na niej chińskich znaczków :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ładne i już niektóre widziałam na PC czy PU. Napisz na jakiej stronie zamawiałaś?

    OdpowiedzUsuń