czwartek, 29 października 2015

pocztówki nr 244 - 254

Moje najcenniejsze zdobycze pocztówkowe. Muminki to jedna z moich ulubionych bajek z dzieciństwa. Odkąd zaczęłam zbierać pocztówki marzyłam właśnie o takich i w końcu się doczekałam. Na wymianę umówiłam się z dziewczyną na facebooku. Wszystko odbyło się sprawnie, a po dwóch dniach od wymiany w skrzynce znalazłam wszystkie pocztówki, każda wysłana osobno i ze znaczkiem tematycznym. Moja radość nie miała granic. Nie dość, że doczekałam się spełnienia marzenia pocztówkowego to każda pocztówka przywędrowała opatrzona znaczkiem i bez koperty. Osobie, z którą się wymieniałam wytłumaczyłam, że wszystkie 11 pocztówek wyślę w zbiorczej kopercie, bo wysłanie ich osobno zrujnowało by mój portfel. Dlatego nie spodziewałam się, że pocztówki do mnie przyjdą każda osobno. 
W następnym poście pokażę Wam jak wysyłam pocztówki, jeśli idą w kopertach. Bo musicie wiedzieć, że koperty to zawsze robię sama. Ale o tym już niedługo poczytacie na blogu.


19.06.2015

7 komentarzy:

 1. Też uwielbiałam oglądać muminki! Ale szczególne uwielbienie dla Małej Mi! :D Zazdroszczę zarówno kartek jak i znaczków! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co prawda nigdy nie lubiłam Muminków, ale kartki z nimi sa przeurocze. I nadal marzę, żeby z Finlandii taką dostać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cuda! Jak byłam młodsza oglądałam bajkę i czytałam książki, a w liceum mówili na mnie Mała Mi, ze względu na wzrost. Mam nadzieję, że jakiegoś pięknego dnia i do mnie zawita jakaś piękna muminkowa pocztówka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam tą bajkę! Mam chyba 2 czy 3 pocztówki z nimi! Nawet serwetkę oraz dwa znaczki! Ja przepadałam zawsze za Panna Migotką, teraz doceniam Włóczykija i jego mądre powiedzonka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie przepadałam za Muminkami, ale pocztówki i znaczki są bardzo fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie cudowne! :)

  Nominowałam Cię do Liebster Blog Award ---> http://postcrossinganiszon.blogspot.com/2015/10/poznanie-innych-i-poznanie-siebie-to.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Przez przypadek trafiłam do tego posta i jestem oczarowana Twoją muminkową kolekcją ❤ Uwielbiałam oglądać Muminki, w tym roku sięgnęłam również po dwie książki z tego cyklu i one także mnie oczarowały. Najbardziej lubię Małą Mi i sama mam kilka kartek z nią oraz Włóczykija ❤

  OdpowiedzUsuń